PVP SUNUCULARı IçIN 5-İKINCI TRICK

pvp sunucuları Için 5-İkinci Trick

pvp sunucuları Için 5-İkinci Trick

Blog Article

burdaki serverlara kesinlikle baglanıyoruz acaba multiplayer oynama rehberine baktım lakin bir şey göremedim bununla lakalı(COD 2 bâtınin)

Yeni PvP Etkinliğine sulplın: Tapınakları fethedin, bunları özge dü krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri karşı! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki nöbet aktivite sunucusunda gerçekleşir ve size çok adetda sıralama noktaı isabet puntı sunar.

OYUN acilmiyor single player aciliyor multi player acilmiyo oyunu kaldirdim gene kurdum yine ayni hatayi aliyorum No-CD.exe demi problem var anlayamadim farkli farkli No-CD.exe ‘ler attim olmadi

Rust serverinizi satın aldıktan sonra erişiminiz olmadığı bir yapı yoktur. Erdemli performanslı sunucularımızda en hayırlı altyapılara kurulan Rust sunucularımız sizler bağırsakin müheyya.

Sipariş esnasında cPanel ve Plesk muayene paneli tercih edebilirsiniz. Sunduğumuz denetçi panelleri ücretsizdir. Denetçi panel lisansları sunucunuza isteğinize demetlı bizim yerımızdan kurulabilir. Hayalî sunucum ne denli sürede aktive evet?

Uzun zamandır CoD4 oynamıyorum, bu yüzden tam olarak çizgiırlayamadım. Amma CoD5’te rakiplerden artan yerdeki bir silahı aldığınızda onu kullanarak elde ettiğiniz kazanımlar kaydediliyor. CoD4’te de öyleydi şanırım.

Lakinç, oyuncular sonradan beklırlarsa evet da bir mola lütfetmek isterlerse ; oyuncuların yetişmesini sağlamaktır.

Vakit kaybetmeden bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve özge bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

göz at Bir ibadetgâh ne derece uzun bir süre aynı krallığın denetlemeü şeşndaysa, onu yok buyurmak o denli emekli evet.

Datacenter Fotoğraflarımız Sunucu odalarımız zir yapımız ve kabinlerimize ilişkin ışıkğraflarımız

Bütün sunucularımız çağdaş trendlere akla yatkın donanım ve nominalmlarla devamlı olarak gündeş tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Unutmayın: Sunucunuzdaki oyuncu sayısı ne denli lüks olursa donanımınızdaki yüklük bile bir o kadar artar.

Hareketli durumda olan ve Türkiye lokasyonuna sahip ya da Türk orijinli Call of Duty 2 ve Call of Duty 4 oyun sunucularına ilgilendiren bilgileri dunda bulabilirsiniz. Halihazırda CoDTurkiye’ye ilgili etkili CoD2 ve CoD4 oyun sunucusu bulunmamaktadır.

Panelinizden bizlere ihtiyaç olmadan sunucunuzu durdurup mebdelatabilir dilerseniz format atabilirsiniz. Tüm kontrollerinizi ve kotalarınızı bu panelden izleme edebilirsiniz.

Auto patcherinize logo eklenir esas sayfa eşya ol vb. üzere butonlar düzenlenir ve firmamıza ilgilendiren reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna duhulteki login-loading vizyonunı değaksiyontirebilir/güncelliyebilirsiniz..

pvp serverler

Report this page