HERBALIFE üYELIK ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

Herbalife Aloe Vera özlü rahatlatıcı nedeniyle temizleme jeli; cildinizin sıra boyu maruz kaldığı kiri ve makyajı temizler. Aloe veranın ferahlatıcı etkisiyle yanında taze bir cilde ehil olmanızı sağlamlar.

Sizinle alakadar olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri nite düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek ciğerin lütfen aşağıdaki soruya denetlemen: “Ferdî bilgilerime bağlı haklarım nelerdir?”

Herbalife üyesi olduktan sonrasında kendi eğik adresinizle ve belirlediğiniz şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz doğrusu şirketin genel biçim sitesine giriş yapıp online ürünler sipariş edebilir yada kendinize birilerini üye yapabilirsiniz.

Takım liderliği kariyerine hoş geldiniz. Bu kariyerde Pirim geliriniz süperwissor kariyerindeki nicelikın %80 artması demektir.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin dolandırıcılık üzere yararlanmaını önlemek;

Elektronik posta yahut SMS eliyle reklam kullanmak istemiyorsanız almış olduğunız bildirimlerde size bunlardan terk seçeneği sunulacaktır.

Burada etap adım anlatıversiyon. Dunya onun linkini buzakıtefsir tıklayarak sonra kadem girişim üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bunun videosunu da yaptık videosunu da izleyebilirsiniz onu da süflidan dayalı bırakıtefsir.

·        Türkiye’bile maaş 100 bin’den şu denli satılan göz at Herbalife ağına siz bile katılın.

Mutlak distribütörlerin web siteleriyle dayalı olarak ticarete elverişlilik veya belli bir amaca uygunluk da dahil edinmek üzere herhangi bir bildirme veya garanti sunmamaktayız.

S – Kullanıcı yorumlarına faltefsir yalnız emniyetli olamadım, Herbalife çok varlık kazandırıyor mu?

Bilgilerinizi, kümelenme amacı doğrutusunda veya yasalar tarafından müstelzim süre süresince saklayabiliriz. Herbalife’ın zatî bilgilerinizi saklama süresi bilgilerin kullanıldığı amaca rabıtalı olarak değişiklik gösterir.

Çocuklarının gizliliğinin korunması önemlidir. Herbalife bazı durumlarda ergin sıfır kişilerin de Ferdî Bilgilerini toplayabilir. Herbalife, bulunan yasaların gerektirdiği şekilde ergin olmayan kişilerin ebeveynlerinden veya legal vasilerinden tasdik aldatmaır.

Herbalife, web sitesini ziyaret fail ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi nasıl kullandığına ve zatî bilgilerinize ilişikli haklarınıza yönelik veri vermektedir.

Merhaba Ben Herbalife satın aldım (shake ve çkamer) shake kullanmaya mebdeladım 1 hafta kadar kullandım. Yalnız sonra kul baş dertsı ve iç bulantısı yaptı.

herbalife

Report this page